6 birthday
kk2
Dzień Otwarty 14.09!
Og
Zapisz się na darmowy trening INTRO
Ruszyła nowa edycja ligi squash
Zapraszamy na rytuały saunowe
Sztolnia solna - morski mikroklimat blisko Ciebie
Jedenasty masaż gratis!
Podaruj bon upominkowy

Kadra


 
 
 
MARTA- Manager klubu, Instruktor fitness, Instruktor Body Pump, Instruktor Indoor Cycling, Instruktor Zumba, Trener VibroXpert
 
 
Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness (AWF Katowice). Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie. Od kilkunastu lat związana z branżą fitness. Od dziecka tańczyła w Studio Tańca i Baletu ,,Arabeska”, z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród (m.in. Gran Prix). Regularnie podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych szkoleniach fitness (m.in. EuroFitnes Star&Education, Powershow, Profi Fitness School, IFAA, Konferencja Sport&Marketing) i warsztatach tanecznych (m.in. Egurrola Dance Studio, Kielecki Teatr Tańca). 200% energii, 150% zaangażowania, 100 pomysłów na zajęcia to jej styl pracy.
 
 

 EWELINA - Instruktor fitness/ Trener personalny / Dietetyk kliniczny

Jej zajęcia wyróżniają się ogromną dawką energii i zaangażowania, prowadzi między innymi Tabatę, BPU i Power Jump (zajęcia na trampolinach). Jest również certyfikowanym dietetykiem klinicznym (Ajwen), Trenerem Personalnym (Akademia Mistrzostwa Sportowego) i Trenerem Kobiet w ciąży (Pregnicious Program). Wciąż uzupełnia wykształcenie o konwencje, szkolenia i warsztaty z dziedziny sportu i dietetyki. Zdrowy tryb życia, odpowiednio zbilansowana dieta i regularne treningi to dla niej codzienność. Z pewnością przekona Cię, że sport i dieta nie muszą oznaczać samych wyrzeczeń, można chudnąć z przyjemnością i ze smakiem!

 

 GRZEGORZ - Trener personalny/ Instruktor kettlebell / Instruktor TRX

Absolwent AWF w Katowicach ze specjalizacją Trener Personalny. W trakcie trwania studiów ukończył kursy nadające stopień Instruktora Rekreacji Ruchowej w zakresie tenisa ziemnego, piłki siatkowej, ćwiczeń siłowych i fitness oraz treningu funkcjonalnego. Instruktor kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Mistrz Polski Kettlebell BOLT 2015. Ukończył certyfikowany kurs dietetyki i suplementacji (Mauricz). Jest osobą nieustannie poszerzającą swoją wiedzę z zakresu kulturystyki i fitness, prawidłowego żywienia oraz suplementacji. Uważa, że trening powinien sprawiać radość, wtedy zagości w życiu na stałe. Pamiętaj, „Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale żaden lek nie jest w stanie zastąpić ruchu”.

 

 ŁUKASZ (Skiba) - Trener personalny, Trener Deep Work, Trener Hatha Joga, Power Fit

 
Sport w jego życiu gości od kiedy pamięta. Przygodę z treningami personalnymi w Mavi Area zaczął w 2013 roku w momencie ukończenia kursu na trenera personalnego i instruktora zajęć grupowych. Aby sprostać wymaganiom podopiecznych został zmobilizowany do ciągłego rozwoju. Stąd udział w szkoleniach z dziedziny jogi, keettlebell, treningu funkcjonalnego, stretchingu oraz podstaw dietetyki, które zakończyły się zdobyciem certyfikatów. Aby kompleksowo rozwiązań problemy ze stawami, bólem, nadwagą i ograniczeniem ruchomości, poszerzył swoje umiejętności o techniki masażu na każdej płaszczyźnie. W 2016 roku rozpoczął studia na kierunku Fizjoterapia.
Jego motto: „sukces nie smakuje, gdy przychodzi za łatwo”.
 

 KAMIL - Trener personalny, Instruktor biegów przeszkodowych OCR POLSKA

Sport to całe jego życie. Sportową przygodę rozpoczął w sekcji lekkoatletycznej, gdzie trenował biegi średniodystansowe. Po tysiącach przebiegniętych kilometrów, sukcesach przeplatanych kontuzjami, odnalazł pasję w sportach siłowych. Od 2016 r. trener personalny, który poświęca wiele czasu na naukę i profilaktykę urazów w sportach siłowych i wytrzymałościowych. Od 2017r. instruktor i i zawodnik ELITE biegów przeszkodowych. Uważa, że w biegach przeszkodowych kluczowe jest całościowe przygotowanie zawodnika, gdzie siła idzie w parze z wytrzymałością, sprawnością fizyczną i charakterem. W pracy z klientami stawia na holistyczne podejście do treningu, zdrowie, funkcjonalność i uśmiech. Prywatnie wielbiciel wszelkiej aktywności w górach niskich i wysokich.

 MATEUSZ - Trener personalny

Student fizjoterapii, technik masażysta. Od dziecka związany ze sportem. Od 8. do 19. roku życia z lekkoatletyką, później z szeroko pojętym treningiem siłowym. Duży zwolennik treningu funkcjonalnego.
 

 KRZYSZTOF - Trener personalny

W młodości ćwiczył kulturystykę. Zawsze lubił ćwiczenia funkcjonalne. Od kilki lat wrócił do ćwiczeń na siłowni, co wciągnęło go na tyle, aż skończyło się to kursem trenera personalnego. Kiedyś zainteresowała go medycyna naturalna co doprowadziło do ukończenia 3-letniego kursu medycyny naturalnej. Potrafi zmotywować klienta do pracy nad swoim ciałem i przekonać, że najlepszym lekarstwem jest właściwa dieta oraz odpowiedni trening siłowy.
 

 KAROLINA M. - Trener presonalny, Trener lekkoatletyki

Na co dzień prowadzi treningi lekkoatletyczne z dziećmi w Akademii Piłki Nożnej GKS TYCHY. Ukończyła szkolenia z Dietetyki w Sporcie i Odnowie Biologicznej.
 

 ASIA - Trener personalny, Instruktor Fit Boxing

Magister ekonomii z zamiłowaniem do sztuk walki. Trener personalny i założycielka Ladies Boxing Brigade, zrzeszającego boksujące kobiety na Śląsku. Zajęcia Ladies Boxing są bezpieczną formą zajęć łączących boks oraz ćwiczenia generująca siłę i podnoszące wytrzymałość
 

 AGA - Instruktor fitness, Instrutor Body Pump, Instruktor Treningu Funkcjonalnego

Od kilku lat miłośniczka Fitness. Jest osobą dynamiczną i lubi kontakt z ludźmi. Zaraża dużą energią i usmiechem. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła juz 10 lat temu, gdzie regularnie uczestniczyła w tego typu zajęciach. Instruktor Zajęć Grupowych Fitness (Szkolenie IFAA licencja CiB). Wciąż jednak podnosi swoje kwalifikacje uczesnicząc w wielu maratonach, szkoleniach, konwencjach. Na zajęciach stara się połączyć przyjemne z pożytecznym - wysiłek fizyczny z dobrą zabawą. Dla niej ,,fitness to najprzyjemniejsza droga do podniesienia poczucia własnej wartości”. Fitness to radość z owocnie spędzonego czasu i zadowolenie ze swojego ciała.
 

 OLA – Instruktorka Indoor Cycling 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Tomahawk oraz instruktor zajęć siłowych. Na zajęciach uwielbia dobrą zabawę, uśmiech i wytrwałość, zaraża energią i optymizmem jednocześnie dbając o dokładność i bezpieczeństwo.

 

 KARINA – Instruktor fitness / Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Medycznej z tytułem magistra fizjoterapii oraz instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Od najmłodszych lat zainteresowana gimnastyką i zdrowym trybem życia. Profesjonalnie ćwiczy już od kilkunastu lat i kocha to co robi. Jest osobą uśmiechniętą i kontaktową. Nowe wyzwania dla niej to nie problem. Swego czasu próbowała capoeiry i jiu jitsu. W swoje zajęcia wkłada dużo energii i zaangażowania.
 

 BLANKA – Instruktor Indoor Cycling

Na co dzień tłumacz języka hiszpańskiego i pasjonatka podróży. Swoją przygodę z indoor cyclingiem rozpoczęła 3 lata temu jako uczestnik zajęć w naszym klubie. Ukończyła szkolenie Team Indoor Cycling Basic. Prawdziwie uzależniona od indoor cyclingu, swoją miłością do rowerków stara się "zarażać’’ również innych. Podczas zajęć daje z siebie wszystko motywując innych do jeszcze większego wysiłku. Jest otwarta na uwagi i propozycje uczestników.
 
 

 MARINA – Instruktor pole dance, Instruktor Fitness

Ruch to pasja jej życia. Pierwsze kroki stawiała na zajęciach baletu i gimnastyki artystycznej. Po drodze pojawił się taniec i fitness. Kilka lat temu trafiła na rurę i okazało się, że to wspaniała przygoda, która łączy zamiłowanie do sportów siłowych, tańca i akrobatyki. Jako dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej (AWF Katowice), regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach i warsztatach tanecznych, szkoleniach fitness oraz warsztatach pole dance. Jest wykładowcą i kształci przyszłych instruktorów fitnessu. Na zajęciach pole dance największy nacisk kładzie na profesjonalizm oraz energetyczną i przyjemną atmosferę.
 

 PIOTR – Trener Boksu i Karate

Sztuki walki zaczął uprawiać w wieku 9 lat (karate Kyokushin) i uprawiał je przez kolejne 30 lat. Będąc zawodnikiem katowickiego klubu karate startował w Pucharze Polski i Mistrzostwach Śląska. W 1988r. rozpoczął treningi boksu w klubie Kleofas Katowice, a w 2000r. ukończył kurs instruktora boksu. 2009-2012r. prowadził zajęcia K1 w Katowicach. Stara się cały czas rozwijać jako trener biorąc udział w różnych stylach sztuk walki, aby dobierać jak najlepsze techniki i metody nauczania boksu. Poza tym uprawia turystykę górską i kajakarstwo.
 

 VIKTORIA – Recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Międzynarodowej Akademii Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle. Jej hobby to jazda konna, snowboard i nurkowanie. W klubie pracuje na stanowisku recepcjonistki, zawsze uśmiechnięta, dba o dobrą atmosferę w klubie oraz o obsługę klienta na najwyższym poziomie
 

 KASIA – Opiekunka do dzieci, Animator czasu wolnego

Na co dzień pracuje w sklepie dziecięcym, stąd zrodziło się jej zamiłowanie do pracy z dziećmi. W Mavi Area jest opiekunką dla dzieci oraz organizuje zabawy urodzinowe. Jest kwalifikowanym animatorem zabaw dla dzieci. W klubie jest z nami od samego początku i nie zamierza się z nim rozstawać. Dzięki niej klub jest pełen pogodnych i radosnych dzieci.

 

do góry