Baner
kk2
Og
Zapisz się na darmowy trening INTRO
Ruszyła nowa edycja ligi squash
Zapraszamy na rytuały saunowe
Wynajem ringu
Sztolnia solna - morski mikroklimat blisko Ciebie
Jedenasty masaż gratis!
Podaruj bon upominkowy

Kadra

 

 

MARTA - Manager klubu, Instruktor fitness, Instruktor Body Pump, Instruktor Indoor Cycling, Instruktor Zumba, Trener VibroXpert

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness (AWF Katowice). Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie. Od kilkunastu lat związana z branżą fitness. Od dziecka tańczyła w Studio Tańca i Baletu ,,Arabeska”, z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród (m.in. Gran Prix). Regularnie podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych szkoleniach fitness (m.in. EuroFitnes Star&Education, Powershow, Profi Fitness School, IFAA, Konferencja Sport&Marketing) i warsztatach tanecznych (m.in. Egurrola Dance Studio, Kielecki Teatr Tańca). 200% energii, 150% zaangażowania, 100 pomysłów na zajęcia to jej styl pracy.

 

AGA - Instruktor fitness, Instrutor Body Pump, Instruktor Treningu Funkcjonalnego

Od kilku lat miłośniczka Fitness. Jest osobą dynamiczną i lubi kontakt z ludźmi. Zaraża dużą energią i usmiechem. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła juz 10 lat temu, gdzie regularnie uczestniczyła w tego typu zajęciach. Instruktor Zajęć Grupowych Fitness (Szkolenie IFAA licencja CiB). Wciąż jednak podnosi swoje kwalifikacje uczesnicząc w wielu maratonach, szkoleniach, konwencjach. Na zajęciach stara się połączyć przyjemne z pożytecznym - wysiłek fizyczny z dobrą zabawą. Dla niej ,,fitness to najprzyjemniejsza droga do podniesienia poczucia własnej wartości”. Fitness to radość z owocnie spędzonego czasu i zadowolenie ze swojego ciała.

EWELINA - Instruktor fitness/ Trener personalny / Dietetyk kliniczny

 

Jej zajęcia wyróżniają się ogromną dawką energii i zaangażowania, prowadzi między innymi Tabatę, BPU i Power Jump (zajęcia na trampolinach). Jest również certyfikowanym dietetykiem klinicznym (Ajwen), Trenerem Personalnym (Akademia Mistrzostwa Sportowego) i Trenerem Kobiet w ciąży (Pregnicious Program). Wciąż uzupełnia wykształcenie o konwencje, szkolenia i warsztaty z dziedziny sportu i dietetyki. Zdrowy tryb życia, odpowiednio zbilansowana dieta i regularne treningi to dla niej codzienność. Z pewnością przekona Cię, że sport i dieta nie muszą oznaczać samych wyrzeczeń, można chudnąć z przyjemnością i ze smakiem!

GRZEGORZ - Trener personalny/ Instruktor kettlebell / Instruktor TRX

Absolwent AWF w Katowicach ze specjalizacją Trener Personalny. W trakcie trwania studiów ukończył kursy nadające stopień Instruktora Rekreacji Ruchowej w zakresie tenisa ziemnego, piłki siatkowej, ćwiczeń siłowych i fitness oraz treningu funkcjonalnego. Instruktor kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Mistrz Polski Kettlebell BOLT 2015. Ukończył certyfikowany kurs dietetyki i suplementacji (Mauricz). Jest osobą nieustannie poszerzającą swoją wiedzę z zakresu kulturystyki i fitness, prawidłowego żywienia oraz suplementacji. Uważa, że trening powinien sprawiać radość, wtedy zagości w życiu na stałe. Pamiętaj, „Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale żaden lek nie jest w stanie zastąpić ruchu”.

 

ŁUKASZ (Skiba)- Trener personalny, Trener Deep Work, Trener Hatha Joga, Power Fit 
Sport w jego życiu gości od kiedy pamięta. Przygodę z treningami personalnymi w Mavi Area zaczął w 2013 roku w momencie ukończenia kursu na trenera personalnego i instruktora zajęć grupowych. Aby sprostać wymaganiom podopiecznych został zmobilizowany do ciągłego rozwoju. Stąd udział w szkoleniach z dziedziny jogi, keettlebell, treningu funkcjonalnego, stretchingu oraz podstaw dietetyki, które zakończyły się zdobyciem certyfikatów. Aby kompleksowo rozwiązań problemy ze stawami, bólem, nadwagą i ograniczeniem ruchomości, poszerzył swoje umiejętności o techniki masażu na każdej płaszczyźnie. W 2016 roku rozpoczął studia na kierunku Fizjoterapia.

Jego motto: „sukces nie smakuje, gdy przychodzi za łatwo”.

KRZYSZTOF  - Trener personalny

W młodości ćwiczył kulturystykę. Zawsze lubił ćwiczenia funkcjonalne. Od kilki lat wrócił do ćwiczeń na siłowni, co wciągnęło go na tyle, że zaczął w tym temacie, aż skończyło się to kursem trenera personalnego. Kiedyś zainteresowała go medycyna naturalna co doprowadziło do dyplomu ukończenia 3-letniego kursu medycyny naturalnej. Potrafi zmotywować klienta do pracy nad swoim ciałem i przekonać, że najlepszym lekarstwem jest właściwa dieta oraz odpowiedni trening siłowy.

 

 

OLA – Instruktor Indoor Cycling

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktorka Indoor Cycling Tomahawk oraz instruktor zajęć siłowych. Na zajęciach uwielbia dobrą zabawę, uśmiech i wytrwałość, zaraża energią i optymizmem jednocześnie dbając o dokładność i bezpieczeństwo.

BLANKA – Instruktor Indoor Cycling

Na co dzień tłumacz języka hiszpańskiego i pasjonatka podróży. Swoją przygodę z indoor cyclingiem rozpoczęła 3 lata temu jako uczestnik zajęć w naszym klubie. Ukończyła szkolenie Team Indoor Cycling Basic. Prawdziwie uzależniona od indoor cyclingu, swoją miłością do rowerków stara się "zarażać’’ również innych. Podczas zajęć daje z siebie wszystko motywując innych do jeszcze większego wysiłku. Jest otwarta na uwagi i propozycje uczestników.

KARINA – Instruktor fitness / Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Medycznej z tytułem magistra fizjoterapii oraz instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Od najmłodszych lat zainteresowana gimnastyką i zdrowym trybem życia. Profesjonalnie ćwiczy już od kilkunastu lat i kocha to co robi. Jest osobą uśmiechniętą i kontaktową. Nowe wyzwania dla niej to nie problem. Swego czasu próbowała capoeiry i jiu jitsu. W swoje zajęcia wkłada dużo energii i zaangażowania.

MARINA – Instruktor pole dance, Instruktor Fitness

 Ruch to pasja jej życia. Pierwsze kroki stawiała na zajęciach baletu i gimnastyki artystycznej. Po drodze pojawił się taniec i fitness. Kilka lat temu trafiła na rurę i okazało się, że to wspaniała przygoda, która łączy zamiłowanie do sportów siłowych, tańca i akrobatyki. Jako dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej (AWF Katowice), regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach i warsztatach tanecznych, szkoleniach fitness oraz warsztatach pole dance. Jest wykładowcą i kształci przyszłych instruktorów fitnessu. Na zajęciach pole dance największy nacisk kładzie na profesjonalizm oraz energetyczną i przyjemną atmosferę.

PIOTR – Trener Boksu i Karate

    Sztuki walki zaczął uprawiać w wieku 9 lat (karate Kyokushin) i uprawiał je przez kolejne 30 lat. Będąc zawodnikiem katowickiego klubu karate startował w Pucharze Polski i Mistrzostwach Śląska. W 1988r. rozpoczął treningi boksu w klubie Kleofas Katowice, a w 2000r. ukończył kurs instruktora boksu. 2009-2012r. prowadził zajęcia K1 w Katowicach. Stara się cały czas rozwijać jako trener biorąc udział w różnych stylach sztuk walki, aby dobierać jak najlepsze techniki i metody nauczania boksu. Poza tym uprawia turystykę górską i kajakarstwo.

VIKTORIA – Recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Międzynarodowej Akademii Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle. Jej hobby to jazda konna, snowboard i nurkowanie. W klubie pracuje na stanowisku recepcjonistki, zawsze uśmięchnięta, dba o dobrą atmosferę w klubie oraz o obsługę klienta na najwyższym poziomie.

KASIA – Opiekunka do dzieci, Animator czasu wolnego

Na co dzień pracuje w sklepie dziecięcym, stąd zrodziło się jej zamiłowanie do pracy z dziećmi. W Mavi Area jest opiekunką dla dzieci oraz organizuje zabawy urodzinowe­. Jest kwalifikowanym animatorem zabaw dla dzieci. W klubie jest z nami od samego początku i nie zamierza się z nim rozstawać. Dzięki niej klub jest pełen pogodnych i radosnych dzieci.

 

do góry