6 birthday
kk2
Dzień Otwarty 14.09!
Og
Zapisz się na darmowy trening INTRO
Ruszyła nowa edycja ligi squash
Zapraszamy na rytuały saunowe
Sztolnia solna - morski mikroklimat blisko Ciebie
Jedenasty masaż gratis!
Podaruj bon upominkowy

FITNESS

Grafik zajęć

 

 

BPU  (Brzuch, Pośladki, Uda) to trening o charakterze wzmacniająco-kształtującym. Ćwiczenia na tych zajęciach skupiają sie na miejscach szczególnie kłopotliwych. Zapewniają płaski brzuch, jędrne pośladki i smukle uda. Efektem jest wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej.

HATHA JOGA to zajęcia wg metody BKS Iyengara i one zyskały największą popularność na świecie. Wywodzi się ze starożytnych Indii, podstawą jest praca z ciałem (ASANY) i oddechem (PRANAJAMA). Charakteryzuje się niespotykaną w innych szkołach jogi precyzją ruchu oraz stałym wykraczaniem poza granice swojego wysiłku. Twórca tej metody - Iyengar opracował specjalne sekwencje ćwiczeń na różne dolegliwości, począwszy od przeziębienia, poprzez bóle pleców, kłopoty z ciśnieniem, aż do depresji i chronicznego zmęczenia. Rozpisał treningi na blisko 50 dolegliwości i wynalazł przyrządy wspomagające ćwiczenia: specjalnie zaprojektowane ławki, krzesła i wałki. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Praktykę można rozpocząć od 15-16 roku życia. Regularna i intensywna praktyka szybko przynosi długotrwałe efekty. Efekty praktyki Hatha Jogi: -niweluje napięcie mięśni, -koryguje wady postawy, -poprawia elastyczność kręgosłupa i stawów, -pozytywnie wpływa na migrenę, bezsenność, depresję, zaburzenia oddychania, trawienia i krążenia, -podnosi odporność i zwiększa wydolność organizmu -dodaje energii fizycznej jak i psychicznej,   -odświeża i oczyszczają skórę

Mavi BIKE to oryginalna i popularna forma zajęć na rowerach stacjonarnych w grupach. To najlepszy sposób na spełnienie twoich marzeń o wspaniałej kondycji: nie musisz uczyć się skomplikowanych choreografii, jesteś pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, a dzięki energicznej muzyce  chce Ci się jechać z nami dalej!  W czasie zajęć pracujemy nad sylwetką: wzmacniając, spalając, poprawiając wydolność.

PILATES - "Inteligentna gimnastyka dla każdego’. To specjalny zestaw ćwiczeń przeznaczony dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie sprawności ruchowej. Jest to połączenie gimnastyki, tai chi, yogi i baletu. Skupia się głównie na centrum, czyli na mięśniach brzucha. Ćwiczenia wykonujemy we własnym tempie, koncentrując się nad mięśniem, który w danej chwili pracuje. Ćwiczenia te są przyjemne, poprawiają koordynację, zwiększają ruchomość stawów i giętkość kręgosłupa. Wyrabiają czucie własnego ciała. Serdecznie zapraszamy.

POLE DANCE czyli taniec na rurze jest formą aktywności ruchowej łączącej taniec z gimnastyką oraz elementami akrobatycznymi, wykonywanymi na lub przy użyciu rekwizytu w postaci pionowego drążka tzw. pole (rury).W trakcie ćwiczeń pole dance, tj. climb (wspinania), spin (obroty) czy inversions (owinięcia się ciałem wokół drążka), w których wykorzystywanym obciążeniem jest ciężar własnego ciała, dochodzi do mimowolnego ale równomiernego i stopniowego przyrostu tkanki mięśniowej. Pod czas treningu  w pracę zaangażowane są mięśnie pośladkowe, ud, łydek, mięśnie grzbietowe, brzucha, ramion, klatki piersiowej. W miarę ćwiczeń dochodzi do wzmocnienia i ujędrnienia tkanki mięśniowej całego ciała

POWER FIT  - zajęcia charakteryzujące się wysoką intensywnością w stosunkowo długim czasie. Składają się z rozgrzewki, ćwiczeń i statycznego rozciągania. Ćwiczenia opierają się na zadaniach funkcjonalnych – ogólnorozwojowych wykonywanych w obwodzie lub w podobnych konfiguracjach. Stretching uspokaja po wysokiej intensywności i wpływa na polepszenie gibkości naszego organizmu.

POWER JUMP - zajęcia na trampolinach! Energetyczne kroki, szybka muzyka i duża porcja dobrej zabawy – tak zdefiniować można Power Jump, nową formę aktywności fitness. Dzięki niej nudne i monotonne ćwiczenia odchodzą do lamusa, a my sami możemy zmienić się w prawdziwy wulkan energii. Power Jump łączy modelowanie sylwetki z tańcem i energetycznym treningiem na trampolinach.

STRECHING to zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich uelastycznienia, a także poprawienia ukrwienia układu motorycznego.

TRX - Na zajęciach z taśmami TRX wykorzystujesz ciężar Twojego ciała i grawitację, by stworzyć opór dla Twoich mięśni.Ćwicząc poprawiasz nie tylko siłę mięśni i wytrzymałość, ale także poprawiasz stabilność stawów, zwiększasz mobilność, ćwiczysz wszystkie mięśnie gorsetu mięśniowego, a przede wszystkim mięśnie brzucha. Trening z TRX aktywizuje wszystkie grupy mięśniowe. Alternatywą dla dokładanych ciężarów na siłowni jest tutaj układanie ciała po odpowiednim kątem. Nie ma znaczenia czy jesteś w szczytowej formie czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem czy zdrowym trybem życia,TRX jest odpowiedni dla wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania.

ZUMBA to zainspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku. Zumba® jest łatwa dla wszystkich. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i pozytywna  muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Zumba jest znakomita dla umysłu, duszy i ciała.

TABATA/ HIIT  to trening interwałowy o wysokiej wydolności na przemian z ćwiczeniami wzmacniającymi. Są to zajęcia, które rozwijają wydolnośc areobową, anaerobową, poprawiają znacząco w spalaniu tkanki tłuszczowej oraz poprawiają metabolizm.

TANIEC TOWARZYSTKI DLA NOWOŻEŃCÓW
Zbliża się dzień Waszego ślubu? Pierwszy taniec spędza Wam sen z powiek? A może niedługo odbędzie się ślub znajomych lub impreza firmowa, na której warto byłoby jakoś zabłysnąć, albo poprostu nie masz czasu na regularne zajęcia taneczne o stałej porze, a chętnie nauczył(a)byś się tańczyć? Idealnym rozwiązaniem są lekcje prywatne z wybranej przez Ciebie techniki tanecznej. Wybierz dzień i godzinę, a my zajmiemy się wszystkim: pomożemy w wyborze muzyki, dobierzemy taniec do Państwa preferencji, ułożymy choreografię. Wyszkoliliśmy już setki par!

ZUMBA KIDS - zajęcia taneczne dla dzieci. Świetna zabawa zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest systemem fitness, który poprzez świetną zabawę dba o kondycję Waszych dzieci, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia  w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy. Zajęcia dla dzieci z pozytywną instruktorką/pedagog, która ma super podejście do dzieci. Zajęcia te łączą w sobie taniec i zabawy ruchowe.

Szkółka SQUASHA to idealna forma zabawy sportowej dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywające się w grupie zapewniają rozwój sportowy, uczą współpracy, funkcjonowania w zespole, zasad sportowych, zdrowej rywalizacji i dyscypliny. Są też idealną formą nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

do góry