6 birthday
kk2
Dzień Otwarty 14.09!
Og
Zapisz się na darmowy trening INTRO
Ruszyła nowa edycja ligi squash
Zapraszamy na rytuały saunowe
Sztolnia solna - morski mikroklimat blisko Ciebie
Jedenasty masaż gratis!
Podaruj bon upominkowy

FIGHT

BoksBOKS trenujemy WTORKI i CZWARTKI o 20.00 z Piotrem , a Ladies BOKS z Asią w ŚRODY o 21:00

Do dyspozycji klubowiczów worki bokserskie w ramach karnetu na siłownię. U nas w klubie istnieje możliwość zakupu sprzętu bokserskiego m.in.:

  • rękawice bokserskie,
  • kaski,
  • łapy,
  • tarcze,
  • skakanki.
Boks-  Intensywny trening z wykorzystaniem  kopnięć, uderzeń doskonale kształtuje ciało, wpływa na wzrost wytrzymałości i pewności siebie. Genialny sposób na rozładowanie energii.Technika jest podstawą boksera i każdy powinien od tego zaczynać. Im bardziej jest rozwinięta technika bokserska tym bardziej różnorodną taktykę on stosuje.

Treningi dostępne są  dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu na zajęcia mogą przychodzić osoby w celu poprawienia formy fizycznej, nauki samoobrony, czy też osoby chcące spróbować sił na ringach amatorskich, jak i zawodowych.

Zajęcia będą podzielone na różne grupy, które będą się charakteryzowały odrębnym systemem treningowym:

  • rekreacja / samoobrona (lepsza forma i kondycja poprzez opanowanie podstaw czyli nauka boksu,  podstaw techniki, oraz poprawa swojej kondycji i formy)
  • sport (osoby które chcą walczyć amatorsko lub zawodowo w ringu, czyli ciężkie treningi  mające na celu osiągnięcie jak najlepszych wyników oraz przygotowania do walki bokserskiej).

W ramach  kart (Benefit, Ok System itd.) można skorzystać z jednych zajęć podczas jednej wizyty w klubie (siłownia/ zajęcia fitness /sztuki walki), sauny, groty solnej, rabatów na masaże, zabiegi kosmetyczne oraz kortu do squasha za dopłatą według cennika. O szczegóły pytaj w recepcji.

do góry