6 birthday
Baner
kk2
Og
Zapisz się na darmowy trening INTRO
Ruszyła nowa edycja ligi squash
Zapraszamy na rytuały saunowe
Sztolnia solna - morski mikroklimat blisko Ciebie
Jedenasty masaż gratis!
Podaruj bon upominkowy

COSMETIC

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp

 

 

Pedicure leczniczy-profesjonana pielęgnacja stóp
Jeśli masz problem ze stopami, z paznokciami u nóg to polecamy pedicure leczniczy, tj. usuwanie modzeli, nagniotków, stopa cukrzycowa, pękające pięty, wrastające paznokcie, rekonstrukcja płytki paznokciowej. Posiadamy  uprawnienia do zakładania klamr na wrastające paznokcie.
 

Manicure/Pedicure hybrydowy

Metoda stylizacji paznokci lakiero - żelem aplikowanym na naturalną płytkę. Paznokcie są utwardzane w lampie UV,a następniezakończone specjalnym żelem wykończeniowym, który nadaje połysk i chroni kolor. Lakier hybrydowy daje wiele możliwości, można nim wykonać frencha jak i paznokcie jednokolorowe.

  • długotrwały efekt – bez odprysków i zadrapań (2 do 3 tygodni)

                                                                                                                

Manicure Spa

Uzupełnienie zabiegu tradycyjnego manicure o elementy relaksu oraz odżywienia skóry dłoni. Najpierw aromatyczna kąpiel dłoni, następnie peeling przyjemną galaretką brzoskwiniową, który wygładzi zmęczoną skórę dłoni i usunie z nich martwy naskórek. Teraz czas na maskę, która zadba o odżywienie dłoni. Wykończeniem zabiegu będzie lekki sorbet brzoskwiniowy, który ostatecznie wygładzi i nawilży skórę.

Paznokcie żelowe

Piękne zadbane paznokcie przez długi czas. Żel utwardzony w lampie UV pozwala osiągnąć długotrwały efekt pięknego koloru, aż do odrostu paznokcia (ok. 1 miesiąc) z możliwością uzupełnienia. Żelowanie naturalnej płytki, a także przedłużanie paznokci na formie oraz tipsie.

do góry